אודות

אודות

חברת קליבר הוקמה בשנת 1991 - החברה הוותיקה בישראל בתחומי מדפסות וסורקי תלת מימד.
קליבר היא הספק היחיד בישראל אשר מסוגל להציע פתרונות תלת מימד בכל הטכנולוגיות הקיימות בתעשייה העולמית. בהיותנו נציגים של יצרנים מובילים בעולם, אנו מציגים עליונות טכנולוגית מובהקת מול כל אלטרנטיבה מקבילה - באיכות ואמינות המוצרים, באיכות ודיוק התוצרים, במגוון העשיר של החמרים, וביעילות הפתרון גם בהיבטים כלכליים.
 
הפתרונות  שלנו מכסים את כל תחומי התלת מימד,
הדפסה תלת מימדית, סריקה תלת מימדית, תוכנות עיבוד מידע תלת מימדית, תוכנות בקרת איכות תלת מימדיות, תוכנות תכנון הנדסי וכלי עיצוב תלת מימדיים. במקביל ובנוסף לפתרונות תלת מימדיים, החברה משווקת מכונות חיתוך וחריטה בלייזר של Uniersal Lasers Systems - היצרן המוביל בעולם.
 
כל מוצרינו מסופקים עם גיבוי טכני ברמה גבוהה. הידע והנסיון שלנו ביישום, בשימוש ובשירות המוצרים משרתים את לקוחותינו בכל המגזרים בהם אנו פועלים. 
 
קליבר מספקת פתרונות שלמים ומגוונים לתעשייה, הנדסה, רפואה לסוגיה, תכשיטים, אדריכלות, אמנות, חינוך, ביטחון וכמובן מדפסות שולחניות למשתמש הביתי.
החברה היא ספק מאושר ומוכר של משרד הביטחון, משרדי ממשלה, תעשייה אוירית, רפאל, אלביט, ישקר, כל המוסדות האקדמים, וארגונים נוספים הגדולים והמובילים במשק. החברה נמצאת בקשרי עבודה מול חברות הייטק, חברות תכנון והנדסה, גופי בטחון ועוד.
 
הניסיון והידע המצטבר וכמובן פורטפוליו עשיר רחב ומלא, מקנים לנו יכולת התאמה של פתרון מדוייק לכל לקוח ובכל טווח מחירים.
 
בין לקוחותינו ניתן למצוא מאות חברות ומוסדות מהגדולים והמובילים בישראל ובינהם: