קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

מדפסות תלת מימד

כל הטכנולוגיות, לכל השווקים

מדפסות תלת המימד יצרו שווקים חדשים ומרגשים בעולם ההנדסי והעיצובי, ומאפשרות כיום לחברות ויחידים לייצר באופן עצמאי מודלים תלת מימדיים במגוון חומרים ולמגוון יישומים, ללא תלות בתהליכי ייצור ארוכים ויקרים. מימוש הפונטציאל האינסופי הגלום בתעשיית מדפסות התלת מימד זו המחויבות שלנו ואנו רואים בהנגשה והפצת הטכנולוגיה שליחות. ההוכחה שלנו באה לידי ביטוי במגוון עצום של עשרות דגמי מדפסות תלת מימד הקיימות אצלנו, בתשע טכנולוגיות הדפסה שונות, ועם מגוון חומרים ענק וכמובן פתרונות בכל טווח המחירים. מדפסות תלת מימד הפכו לסטנדרט בשווקים רבים כגון תעשיה וייצור, מחקר ופיתוח, רפואה, אקדמיה, תכשיטים ודנטלי ושיפרו באופן דרמטי את תהליכי הייצור והפיתוח הן מבחינת עלויות וזמני ייצור, והן מבחינת מורכבות המודלים אותם ניתן לייצר
לא משנה מהי האפליקציה שלך- אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול להדפיס את זה ואנחנו נוכל לעזור לך!

טכנולוגיות

קיימות מספר רמות של מדפסות תלת מימד

מדפסות תלת מימד שולחניות/אישיות

מגוון מדפסות תלת מימד בעלויות נמוכות מובילות את המהפכה הצרכנית ומקדמות את הדמוקרטיזציה של תהליכי הייצור באמצעות מדפסות. המדפסות מתאימות לשימוש משרדי של חברות ומחלקות פיתוח , ולבתי ספר הצריכים מדפסות פשוטות ובטוחות ואף למוסדות אקדמיים אשר רוצים לנצל את הטכנולוגיה החדשה לצורכי ייצור ומחקר. מדפסות 3d אלו אינן דורשות תשתית או מקום רב, אך חוסכות זמן ועלויות משמעותיות מאחר ולא נדרשים להסתמך על קבלני משנה וניתן לייצר הכל, כאן ועכשיו.

מדפסות תלת מימד מקצועיות

מגוון הטכנולוגיות העשיר ביותר שייך לתחום המדפסות המקצועיות ומשמש ליישומים רבים מגוונים.
החל ממדפסות תלת מימד צבעוניות המפיקות עד 6 מיליון צבעים, עד מדפסות המזריקות פולימרים בדיוקים הגבוהים ביותר בתעשייה ומסוגלות לשלב מספר חומרים באותה הדפסה. בין השאר קיימות ומוצעות מדפסות תלת מימד המפיקות מודלים מחומרי גלם של שעווה על מנת להשתמש בהם בתהליכי יציקה . אצלנו ניתן למצוא מנעד רחב של פתרונות המכיל עשרות מכונות הדפסה שונות, באיכויות שונות ובטווחי מחירים שונים.

מדפסות תלת מימד לתחום הייצור

כאשר מדברים על המהפכה התעשייתית השלישית, מתייחסים בעיקר למדפסות תלת מימד תעשיתיות, אשר מסוגלות להדפיס כמות עצומה של מודלים, בזמן קצר, בדיוק גבוה בגיאומטריות מורכבות ועלויות המתחרות בתהליכים חלופיים. מגוון החומרים במדפסות לתחום הייצור כוללים חומרים פולימרים בחוזקים סופיים כגון ניילון, ABS ופוליקרבונט וכן חומרים מתכתיים כגון אלומיניום, פלדות, טיטניום, קרמיקה ועוד. בהיעדר כורח לביצוע SET-UP לפני כל עבודה, יכולת ייצור של עשרות מוצרים שונים זה מזה בתהליך הדפסה יחיד ובלא מגבלות גיאומטריות, קיים יתרון מובהק למדפסות תלת מימד לעומת שיטות ייצור מסורתיות, לפחות ביישומים ייחודיים, סדרות קצרות ודרישות להתאמות אישיות.

מגוון שירותי קליבר

אייקון, מכירה

מכירה

היועצים המומחים של קליבר מתאימים ללקוח את הפתרון המיטבי עבור צרכיו ברמה הטכנית, מתחשבים במסגרת התקציב והמגבלות, ומלווים את תהליך המכירה מתחילתו ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

אייקון, שירות ותמיכה

שירות ותמיכה

קליבר רואה בשירות נדבך עיקרי, וכחלק מהפתרון המוצע ללקוח טכנאים מוסמכים ומיומנים אחראים על התקנת המכשירים בבית הלקוח, הדרכות למשתמשי קצה וכן שירות ותחזוקה למשך חיי המוצר על מנת להבטיח שימוש רציף ותקין לשביעות רצון הלקוחות.

אייקון, תוכנה

תוכנה

כל המכשירים מסופקים עם התוכנות המתקדמות בשוק, לצורך ניהול העבודה והשליטה במכונה. תוכנות אלו מגיעות ללא עלות נוספת ומאפשרות ללקוח להפיק את המירב מן המכשיר אודות לממשקים מתקדמים אשר מתעדכנים על ידי היצרנים על פי הצורך.

אייקון, מכונות חיתוך לייזר

שירותי הדפסה

חברת קליבר מספקת שירותי הדפסה במגוון טכנולוגיות וחומרים שונים. בין אם מדובר בלקוח המתלבט איזו טכנולוגיה לרכוש, או לקוח הצריך ייצור של חלקים באיכות גבוהה אנו מסוגלים לתת פתרון מיטבי בעלויות תחרותיות

מגוון טכנולוגיות

CJP

Color Jet Printing

SLS

Selective Laser Sintering

MJP

Multi Jet Printing

FDM

Fused Deposition Modeling

SLA

Stereolithography

Metal

Printing

Bioplotter

BioPrinting

DLP

Digital Light Projector

Figure 4

דיוק רב וחזרתיות גבוהה

לקוחות נבחרים

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם:

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם