קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

מכונות חיתוך לייזר

מכונות לפסלטיק ומתכת

מכונות לייזר לחיתוך, לסימון וחריטה
על מגוון רחב של חומרים

באמצעות מכונות הלייזר ניתן לחתוך, לחרוט ולסמן מגוון רחב של חומרים כגון פלסטיקים, עץ, גומי, חיתוך זכוכית בלייזר, מתכות ועוד מגוון רחב של חומרים.
מכונות הלייזר הינן מכונות פשוטות לשימוש ותפעול, ובעלות ממשק גרפי גמיש ונוח המאפשר למשתמש לשלוט בפרמטרים השונים המתאימים לצרכיו.
מכונות חיתוך בלייזר משתמשות בשתי סוגי טיובות- CO2 אשר משמשת לחיתוך וסימון חומרים רכים, וכן טיובת FIBER אשר מתאימות לחומרים כגון מתכות.
מכונות הלייזר שאנו מוכרים הינן מהיצרנים המובילים בעולם, באיכות והאמינות הגבוהות ביותר בשוק, ובעלות אחריות מלאה ושירות בפריסה ארצית.
במגוון שלנו ניתן למצוא מכונת לייזר שולחנית בעלת שטח הדפסה קטן המתאימה לחנויות ועסקים אשר דורשים חיתוך של פלטות קטנות, ומנגד קיימות מכונות לייזר גדולות, בעלות עוצמת חיתוך חזקה המתאימות לחיתוך לייזר של פלטות גדולות.
מכונות הלייזר מתאימות ליישומים רבים בין היתר- אקדמיה וחינוך,ייצור חותמות, שילוט, אביזרים רפואיים, מוצרים תעשייתיים, אומנות, ומגוון רחב של אפליקציות ושווקים.

מגוון מוצרים

מכונת לייזר להלחמה
מכונות חריטה וחיתוך לייזר

Orotig Evo White

מכונת לייזר איכותית מתוצרת חברת OROTIG האיטלקית המיועדות להלחמה מקצועית הספק חזק

לעמוד מוצר »

מגוון שירותי קליבר

אייקון, מכירה

מכירה

היועצים המומחים של קליבר מתאימים ללקוח את הפתרון המיטבי עבור צרכיו ברמה הטכנית, מתחשבים במסגרת התקציב והמגבלות, ומלווים את תהליך המכירה מתחילתו ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

אייקון, שירות ותמיכה

שירות ותמיכה

קליבר רואה בשירות נדבך עיקרי, וכחלק מהפתרון המוצע ללקוח טכנאים מוסמכים ומיומנים אחראים על התקנת המכשירים בבית הלקוח, הדרכות למשתמשי קצה וכן שירות ותחזוקה למשך חיי המוצר על מנת להבטיח שימוש רציף ותקין לשביעות רצון הלקוחות.

אייקון, תוכנה

תוכנה

כל המכשירים מסופקים עם התוכנות המתקדמות בשוק, לצורך ניהול העבודה והשליטה במכונה. תוכנות אלו מגיעות ללא עלות נוספת ומאפשרות ללקוח להפיק את המירב מן המכשיר אודות לממשקים מתקדמים אשר מתעדכנים על ידי היצרנים על פי הצורך.

אייקון, מכונות חיתוך לייזר

שירותי הדפסה

חברת קליבר מספקת שירותי הדפסה במגוון טכנולוגיות וחומרים שונים. בין אם מדובר בלקוח המתלבט איזו טכנולוגיה לרכוש, או לקוח הצריך ייצור של חלקים באיכות גבוהה אנו מסוגלים לתת פתרון מיטבי בעלויות תחרותיות

לקוחות נבחרים

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם:

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם