קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

משתמש ביתי

מדפסת תלת מימד ביתית שולחנית

עם התפתחות טכנולגיית הדפסת התלת מימד בשנים האחרונות, נפתחו סגמנטים חדשים בעולם מדפסות התלת מימד, המכוונים למשתמשים אשר צריכים פתרון איכותי, אך לא יקר, במחירים השווים לכל נפש, ואשר מאפשרים למשתמשים פרטיים או חברות המעוניינות במדפסת לא יקרה לצורך היכרות עם עולם ה 3D, ולצורך ייצור מודלים ברמה טובה , אך בעלות כספית מצויינת וזולה.

חובבי טכנולוגיה, מייקרים ואנשים אשר רוצים להרחיב אופקים, רוכשים כיום מדפסת תלת מימד ביתית, בין אם לצורכי תחביב והדפסת מודלים אשר הם מורידים בחינם מרשת האינטרנט, או בין אם לצורכי הדפסת מוצרים לצורכי תיקון הבית. יתרון נוסף להחזקת מדפסת ביתית, הינו חשיפת הילדים לטכנולוגיות מתקדמות ולפיתוח החשיבה והיצירתיות. הילדים לומדים לעצב מוצרים ולפתח ראייה מרחבית, ובשלב השני לעבוד בידיים ולייצר את המוצרים.

נגן וידאו

בנוסף חברות אשר מעוניינות להכנס לתחום ה 3D Printing, ומעוניינות לגדר את ההשקעה הראשונית, יכולות לעשות זאת בקלות, אודות למגוון הרחב של המדפסות השולחניות, ולפשטות העבודה.

כיום חברות רבות אשר הטמיעו בעבר מדפסת תלת מימד לטובת צרכי הפיתוח והייצור הבסיסיים, כבר רכשו מספר רב של מדפסות והתקינו "בכל שולחן מהנדס" מדפסת לטובת ביצוע אבי טיפוס ראשוניים, בצורה מהירה, איכותית וזולה.

בעלות בסיסית של שקלים בודדים, ניתן לייצר מוצרים אשר העלות האלטרנטיבית שלהם בטכנולוגיות ייצור אחרת, יהיו פי עשרות מונים וייקחו זמן רב לייצר, בואו להתנסות אצלנו ללא כל התחייבות והרחיבו אופקים, באמצעות מדפסות תלת מימד שולחניות!

מגוון מוצרים

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם:

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם