קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

שירותי סריקה והדפסה תלת מימד

מגוון שירותים מקצועיים לתלת מימד

חברת קליבר מספקת שירותי הדפסה ושירותי סריקה תלת מימדית ברמות הגבוהות והמקצועיות בתעשיה.
שימוש בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית לייצור חלקים ומודלים טומן בחובו יתרונות רבים הן מבחינת זמני ייצור והן מבחינת עלויות ייצור.
כאשר מהנדסה/מעצב נדרש לייצר מספר מודלים בודדים או סדרות קצרות של מוצרים בעת פיתוח מוצר חדש ודגמים, הודות לשימוש במדפסות תלת מימדיות ניתן לחסוך זמן רב ועלויות ייצור רבות מכיוון שלא נדרש “SET-UP” ו “TOOLING” עבור כל חלק, כך שלמעשה אין זה משנה אם על מגש העבודה יש העתקים רבים של אותו מודל, או הרבה מודלים שונים ומורכבים.
החברה גם מספקת מגוון פתרונות סריקה ומידול בתחומים רבים. החל מסריקת אובייקטים טכניים, סריקת חלקים מיכניים,סריקת תבניות יציקה, סריקת פסלים וחפצי אמנות, סריקת מוצגים ארכיאולוגיים, סריקת עצמים רפואיים, סריקת אנשים ועוד.
אנו מבצעים סריקה ומידול תלת מימדי של אובייקטים הנדסיים (“הנדסה לאחור”) בתוכנות ייעודיות כגון GEOMAGIC וכן מבצעים סריקות תלת מימד לצורכי ביקורת והבטחת איכות.
בקליבר קיימים הכלים והתוכנות המתקדמים ביותר ויש באפשרותנו לקבל מידע מסריקה תלת מימדית כלשהי ולהפכה למודל תיב”ם וכן לקבל צילומי CT ולפענחם.

מגוון שירותי קליבר

אייקון, מכירה

מכירה

היועצים המומחים של קליבר מתאימים ללקוח את הפתרון המיטבי עבור צרכיו ברמה הטכנית, מתחשבים במסגרת התקציב והמגבלות, ומלווים את תהליך המכירה מתחילתו ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

אייקון, שירות ותמיכה

שירות ותמיכה

קליבר רואה בשירות נדבך עיקרי, וכחלק מהפתרון המוצע ללקוח טכנאים מוסמכים ומיומנים אחראים על התקנת המכשירים בבית הלקוח, הדרכות למשתמשי קצה וכן שירות ותחזוקה למשך חיי המוצר על מנת להבטיח שימוש רציף ותקין לשביעות רצון הלקוחות.

אייקון, תוכנה

תוכנה

כל המכשירים מסופקים עם התוכנות המתקדמות בשוק, לצורך ניהול העבודה והשליטה במכונה. תוכנות אלו מגיעות ללא עלות נוספת ומאפשרות ללקוח להפיק את המירב מן המכשיר אודות לממשקים מתקדמים אשר מתעדכנים על ידי היצרנים על פי הצורך.

אייקון, מכונות חיתוך לייזר

שירותי הדפסה

חברת קליבר מספקת שירותי הדפסה במגוון טכנולוגיות וחומרים שונים. בין אם מדובר בלקוח המתלבט איזו טכנולוגיה לרכוש, או לקוח הצריך ייצור של חלקים באיכות גבוהה אנו מסוגלים לתת פתרון מיטבי בעלויות תחרותיות

לקוחות נבחרים

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: