מדפסת תלת מימד בטכנולוגית ProJet 6000HD – SLA

טכנולוגית SLA - סטריאוליתוגרפיה (SLA)

סטריאוליתוגרפיה היא הטכנולוגיית הוותיקה ביותר בהדפסה תלת מימדית ועדיין משמשת כסטנדרט היהלום וכבסיס השוואה איכותי. טכנולוגית SLA (או Stereolithography Aperture) הומצאה על ידי ריצ'ארד הול מייסד 3D Systems והפכה למסחרית בשנת 1989. עקרון העבודה של סטריאוליטוגרפיה הינו מיצוק נוזלים באמצעות קרן לייזר.

מדפסת ה- ProJet 6000 HD בעלת יתרונות שאין שני לה לסטריאוליטוגרפיה (SLA) המאפשרת גודל גדול או סדרה בודדים של אבות טיפוס, דפוסים וחלקי שימוש קצה בגודל קטן יותר או עד 380 x 380 x 250 מ"מ (15X15). בגודל x 10 אינץ '.

נתונים טכניים ויתרונות

  • דיוק ורזולוציה הטובים בין כל הטכנולוגיות השונות להדפסה תלת מימדית.
  • פני שטח חלקים במיוחד.
  • אין חלקים נעים – תחזוקה שוטפת מינימלית.
  • גיאומטרית תמיכה קלה להסרה ומוסיפה רק 5%-15% לעלויות ההדפסה.
  • מהירות גבוהה, תפוקה גבוהה.
  • קיים מגוון רחב של חומרים ליישומים הנדסיים שונים, וביניהם שקופים, דמויי PolyProplane / ABS,חומרים פלסטיים המתאדים בחום ומתאימים ליציקות ועוד.

חומרי גלם

מדפסות בטכנולוגית SLA המקצועיות של חברת 3DSYSTEMS מסוגלות לייצר חלקים בעלי חוזק סופי - הן אינן מיועדות רק לייצור של אב טיפוס. למדפסות מגוון גדול של חומרי גלם איכותיים

טכנולוגית SLA הומצאה על ידי ריצ’ארד הול מייסד 3D Systems והפכה למסחרית בשנת 1989.
עקרון העבודה של סטריאוליתוגרפיה הינו מיצוק נוזלים באמצעות קרן לייזר. בטכנולוגיה זו מתקבלים פני השטח החלקים ביותר וישנם מגוון גדול של חומרים איכותיים למבחר שימושים.

נגן וידאו
נגן וידאו

מוצרים נוספים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: