מדפסת תלת מימד דגם FUNMAT HT

מדפסת תלת מימד לחומרי PEEK בטכנולגיית FDM דגם FUNMAT HT ה- FUNMAT HT מסוגל באופן מלא להדפיס תלת מימד חומרים פונקציונליים גבוהים כמו PEEK, ULTEM ו- PPSU, בנוסף למגוון רחב של תרמופלסטים הנדסיים. משתמשים יכולים להשיג הדפסת תלת מימד באיכות גבוהה של 50 מיקרון באיכות תעשייתית של FUNMAT HT.

נתונים טכניים ויתרונות

תכנון מערכת תרמי מתקדם של מדפסת תלת מימד זו כולל תא בטמפרטורה קבועה של 90 מעלות צלזיוס, צלחת בנייה מחוממת של 160 מעלות צלזיוס, ומכבש טמפרטורה גבוהה של 450 מעלות צלזיוס עם חלון מתכת מלא.

טמפרטורת חלל בנייה קבועה: מקסימום 90 מעלות צלזיוס טמפרטורת פלטפורמה גבוהה: מקסימום. 160 מעלות צלזיוס מכבש חם מאוד: עד 450 מעלות צלזיוס

שטח התקנה מחומם גדול: 260 x 260 x 260 מ”מ פתוח לחוטים מיצרני צד ג ‘.

מדפסת תלת מימד לחומרי PEEK דגם FFF-3D Funmat HT מבית Intamsys היא היכרות מושלמת עם ייצור תוספים באמצעות פלסטיק תעשייתי. תרמוסטלטים היי-טקיים כמו ULTEM & PEEK דורשים טמפרטורות גבוהות וקבועות מאוד לעיבוד התוסף שלהם. כל זה מובטח על ידי ה- Funmat HT. באמצעות מכשיר זה של Intamsys
בזכות הטמפרטורות הגבוהות לשחזור של הקצה החם, פלטפורמת הבניין וחדר הבניין, מדפסת FFF-3D זו יכולה לעבד מספר גדול מאוד של חומרים שונים. נקודה ייחודית חשובה של FUNMAT HT היא יכולתו להשתמש ב- PPSU, PEEK ו- ULTEM בעלויות רכישה ותפעול נמוכות. חומרים אלה בעלי עמידות לטמפרטורה הגבוהה שלהם וכוחם המכני הקיצוני. יחד עם זאת יש להם החיסרון שקשה לשנותם ויש להם נטייה חזקה לעיוות. לכן, חוטים אלה דורשים טמפרטורות גבוהות וקבועות להדפסת תלת מימד כמו במדפסת זו

מוצרים נוספים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: