מדפסת תלת מימד דגם FUNMAT PRO

מדפסת תלת מימד תעשייתית גדולה ה- FUNMAT PRO כולל תא בנייה בגודל 450 x 450 x 600 מ"מ בגודל מלא עבור רמה גבוהה יותר של הדפסת תלת מימד חלקי unibody.

היכולת המרובת חומרים של ה- FUNMAT PRO מבוצעת בבסיס התכנון התרמי המעולה שלו, הכולל תא טמפרטורה קבוע של 60 מעלות צלזיוס, צלחת לבנה מחוממת של 120 מעלות צלזיוס, ומכבש 280 מעלות צלזיוס עם כל המתכת.

נתונים טכניים ויתרונות

כל דגם INTAMSYS Funmat Pro מגיע עם תכונות בטוחות כמו התאוששות של כשל במתח, שיכולים להשהות ולהתחיל הדפסים במקרה של הפסקת חשמל או הפסקת צבע, ואזהרות על היעדר נימה שמודיעות לך להחליף את הנימה שלך.

המדפסות מתוכננות להגן על ההדפסים, אלא שהם גם מסוגלים דיוק ממדי של עד 12.5 מיקרון. כל התכונות של Funmat Pro עטופות סביב מארז אלומיניום מלוטש המספק בידוד והגנה על המוצרים שלך מבפנים.

מוצרים נוספים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: