מדפסת תלת מימד FUNMAT PRO 610 HT

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית FDM דגם FUNMAT PRO 610 HT בעלת ביצועים גבוהים

FUNMAT PRO 610 HT הוא התוספת האחרונה לסדרות FUNMAT מדפסות התלת מימד של INTAMSYS. זוהי מכונה מתקדמת תעשייתית המיועדת לבדיקת חלקים פונקציונלים וייצור נפח נמוך. נפח הבנייה הגבוה של 610 x 508 x 508 מ"מ מאפשר לך להדפיס חלקים בגודל גדול.

למדפסת מערכת תרמית בעלת טמפרטורה גבוהה במיוחד של מדפסת התלת-מימד כוללת תא בטמפרטורה קבועה של 300 מעלות צלזיוס, פלטת בנייה מחוממת של 300 מעלות צלזיוס, ומכבש 500 מעלות צלזיוס עם חלון מתכת מלא.באמצעות החרירים הכפולים שלו, FUNMAT PRO 610 HT אידיאלי להדפסת חומרים פונקציונליים בגודל מלא ביצועים גבוהים כגון PEEK, ULTEM (PEI), PPSU ועוד.

נתונים טכניים ויתרונות

מערכת תרמית בעלת טמפרטורה גבוהה במיוחד של מדפסת התלת-מימד כוללת תא בטמפרטורה קבועה של 300 מעלות צלזיוס, פלטת בנייה מחוממת של 300 מעלות צלזיוס FUNMAT PRO 610 HT: תכונות בטמפרטורה גבוהה מכבש כפול (500 מעלות צלזיוס): שני החרירים מסוגלים להתחמם עד 500 מעלות צלזיוס. תא מחומם (300 מעלות צלזיוס): ניתן לשמור על שטח הבנייה בטמפרטורה פנימית של 300 מעלות צלזיוס. צלחת לבנה בטמפרטורה גבוהה (300 ° C): לוח הבנייה של המדפסת יכול לחמם עד 300 מעלות צלזיוס. תא נימה (70 מעלות צלזיוס): תא הנימה המחומם מסייע להבטיח כי החומרים מוכנים כראוי להדפסת תלת מימד.

נגן וידאו
נגן וידאו

מוצרים נוספים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: