מדפסת מקצועית המיועדת למשתמשי קצה שצריכים תפוקה גבוהה, איכות, דיוק וחזרתיות גבוהים יותר ממה שמדפסות שולחניות יכולות לספק. ה-FIGURE4 הינה המדפסת המהירה ביותר בשוק – עד 100 מ"מ גובה בשעה (בעובי שכבה של 50 מיקרון) למדפסת יש חזרתיות גבוהה (six sigma), כל הדפסה – בול עובי שכבה של 100 – 10 מיקרון רזולוציה מקצועית דיוק מירבי מגוון חומרים הנדסיים מתקדמים מחיר נגיש עלות נמוכה לחלק מודפס קלה לתפעול ולשימוש USER FRIENDLY תוכנה מתקדמת הכוללת תיקון קבצים, המקבלת גם קבצי פרהסוליד

נתונים טכניים ויתרונות

מיועדת לחברות הדורשות מהירות פיתוח, לייצור חומרים גמישים ו/או לתכשיטנים (חומרים יציקים) מחיר כניסה נגיש ביחס לאיכות המדפסת וההדפסה תפוקה מאד גבוהה – גם מול מדפסות עם שטח מגש גדול בהרבה חומרים Industrial-grade הדפס והשתמש באותו היום עלות אחזקה נמוכה

 

מגוון אפליקציות וחומרים

  • ניתן להדפיס במדפסת
  • חומרים הנדסיים
  • חומרים גמישים
  • וחומרים המיועדים ליציקה

חסכון בכסף

מדפסת משרדית קומפקטית, פשוטה לתפעל אשר מפיקה מודלים בעלי דיוק הנדסי ומגוון חומרים הנדסיים במחירים הזולים ביותר בשוק, ובעלויות התפעול הנמוכות בתעשייה.

זמני ייצור מהירים בדיוק מירבי.

הדפיסו חלקים במהירות של עד 10 ס”מ בשעה, לפרוייקטי ייצור אשר דורשים קבלת חלקים בזמן הקצר ביותר.
אל תתפשרו על האיכות למרות המהירות, מאחר והמדפסת מדפיסה בדיוק וחזרתיות של 6 סיגמה (Cpk>2), ומפיקה חלקים עם תכונות ועמידות תעשייתים.
תוכנת 3DSprint הידידותית והמהירה כלולה במחיר!

חומרים בעלי מפרט תעשייתי

חומרים איכותיים המתאימים לייצור חלקים שימושיים.
מגוון החומרים מכילים חומרים פלסטיים קשיחים, אלסטומרים גמישים ואף חומרים יציקים לתבניות ותכשיטים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מוצרים נוספים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: