מכונת טיפול בפני שטח כימית SF50

מכונת טיפול בפני שטח החלקה ואטימה בתהליך כימי SF-50

הפתרון האוטומטי והטוב ביותר הקיים בשוק לביצוע תהליך גמר ( POST PROCESSING) לחלקי אשר הודפסו בטכנולוגיות SLS,MJF,FDM ועוד.
הפטנט הייחודי של חברת AMTechnologies, מאפשר תהליך גימור אוטומטי בתהליך כימי המוגן פטנט, אשר משפר את פני השטח, אוטם את החלק ומשפר תכונות מכניות,  כך שמתקבל חלק סופי אמיתי, המתאים לתנאי השטח והדרישות הטכנולוגיות והאסטטיות הנהוגות בשוק.
הודות לתהליך המיוחד, ניתן לקבל פני שטח המקבילים לטכנולוגיות הזרקה שונות.
בנוסף התהליך מאפשר לחברות להוריד את עלויות התפעול הגבוהות הנובעות מזמן עבודה ממושך של עובדים מיומנים בתהליך הגימור והניקוי של החלקים, ובעצם הופכים את תהליך הגימור לתהליך פשוט הרבה יותר, אשר מתאים לשרשרת האוטומטית והדיגיטלית של ההדפסה התלת מימד.

נתונים טכניים ויתרונות

  • גודל החלקים שניתן להכניס למכונת הגימור הכימית הינם 305mm x 400mm x 305mm
  • המכונה מצויידת במנגנוני בטיחות רבים, על מנת לשמור על בריאות המשתמשים, ובין היתר בפילטרים קרבון, וסנסורים רבים אשר נותנים התראות אודות סטטוס המכונה .

שיפור תוכנות החלק
זו הטכנולוגיה היחידה אשר מתאימה למדפסות תלת מימד בכלל ולטכנולוגיות SLS וכן FDM בפרט, אשר גם משפרת ומחליקה את פני השטח, גם אוטמת את החלק וגם משפרת ומחזקת את התכונות המכניות של החלק.
חסכון ובטחון
המערכת סגורה לחלוטין בלופ סגור, דבר המבטיח גם בטיחות למתפעל של המכשיר, אך גם חסכון מאחר ואין בזבוב חומר , וכל המתכלים מתמחזרים לעבודות עתידיות
פטנט מוגן הכולל תהליך כימי מתקדם
בתום 5 שנות מחקר ופיתוח, הטכנולוגיה נרשמה כפטנט, ועד היום מאות אלפי חלקים עברו תהליכי גימור בהצלחה יתרה.
התאמה למגוון חומרים
מתאים לאבקות פלסטיק (SLS,MJF) וכן לטכנולוגיות אקסטרוזיה (FDM).
נבדק במאות טרמופלסטיים ופולימרים שונים, בין היתר חומרים גמישים (TPU/TPE), חומרים מבוססים ניילון המיוצרים במדפסות תלת מימד בטכנולוגיות SLS, MJF וכן חומרים רבים ושונים כגון ABS,ULTEM, ניילון וחומרים אחרים המתאימים למדפסות FDM.
תקני בטיחות מחמירים
עמידה בתקני הבטיחות התעשייתים והבריאותיים המחמירים ביותר, אשר מתאימים לחלקים הצריכים לעמוד בתקינה רפואית ובמגע עם גוף האדם.
בנוסף 

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מוצרים נוספים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: