קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

מכונת טיפול בפני שטח כימית SF50

מכונת טיפול בפני שטח החלקה ואטימה בתהליך כימי SF-50

הפתרון האוטומטי והטוב ביותר הקיים בשוק לביצוע תהליך גמר ( POST PROCESSING) לחלקי אשר הודפסו בטכנולוגיות SLS,MJF,FDM ועוד.
הפטנט הייחודי של חברת AMTechnologies, מאפשר תהליך גימור אוטומטי בתהליך כימי המוגן פטנט, אשר משפר את פני השטח, אוטם את החלק ומשפר תכונות מכניות,  כך שמתקבל חלק סופי אמיתי, המתאים לתנאי השטח והדרישות הטכנולוגיות והאסטטיות הנהוגות בשוק.
הודות לתהליך המיוחד, ניתן לקבל פני שטח המקבילים לטכנולוגיות הזרקה שונות.
בנוסף התהליך מאפשר לחברות להוריד את עלויות התפעול הגבוהות הנובעות מזמן עבודה ממושך של עובדים מיומנים בתהליך הגימור והניקוי של החלקים, ובעצם הופכים את תהליך הגימור לתהליך פשוט הרבה יותר, אשר מתאים לשרשרת האוטומטית והדיגיטלית של ההדפסה התלת מימד.

נתונים טכניים ויתרונות

  • גודל החלקים שניתן להכניס למכונת הגימור הכימית הינם 305mm x 400mm x 305mm
  • המכונה מצויידת במנגנוני בטיחות רבים, על מנת לשמור על בריאות המשתמשים, ובין היתר בפילטרים קרבון, וסנסורים רבים אשר נותנים התראות אודות סטטוס המכונה .

שיפור תוכנות החלק
זו הטכנולוגיה היחידה אשר מתאימה למדפסות תלת מימד בכלל ולטכנולוגיות SLS וכן FDM בפרט, אשר גם משפרת ומחליקה את פני השטח, גם אוטמת את החלק וגם משפרת ומחזקת את התכונות המכניות של החלק.
חסכון ובטחון
המערכת סגורה לחלוטין בלופ סגור, דבר המבטיח גם בטיחות למתפעל של המכשיר, אך גם חסכון מאחר ואין בזבוב חומר , וכל המתכלים מתמחזרים לעבודות עתידיות
פטנט מוגן הכולל תהליך כימי מתקדם
בתום 5 שנות מחקר ופיתוח, הטכנולוגיה נרשמה כפטנט, ועד היום מאות אלפי חלקים עברו תהליכי גימור בהצלחה יתרה.
התאמה למגוון חומרים
מתאים לאבקות פלסטיק (SLS,MJF) וכן לטכנולוגיות אקסטרוזיה (FDM).
נבדק במאות טרמופלסטיים ופולימרים שונים, בין היתר חומרים גמישים (TPU/TPE), חומרים מבוססים ניילון המיוצרים במדפסות תלת מימד בטכנולוגיות SLS, MJF וכן חומרים רבים ושונים כגון ABS,ULTEM, ניילון וחומרים אחרים המתאימים למדפסות FDM.
תקני בטיחות מחמירים
עמידה בתקני הבטיחות התעשייתים והבריאותיים המחמירים ביותר, אשר מתאימים לחלקים הצריכים לעמוד בתקינה רפואית ובמגע עם גוף האדם.
בנוסף 

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: