קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

סורק תלת ממדי דגם Sense

סורק תלת ממדי פשוט, קל לתפעול וזול

חברת 3D Systems, המובילה בעולם בתחום מדפסות וסורקי תלת מימד, מציגה את סורק ה Sense המהפכני והזול. סורק Sense כולל תוכנה מובנית לעיבוד פשוט וקל של סריקות. כל העוצמה של תוכנות ג'יאומג'יק לעיבוד מידע מסריקה עומדת מאחורי הקלעים לרשותך בממשק פשוט ומתוחכם.

הסורק הנייד מלא בצבע מלא זה יוצר סריקות מדויקות תוך דקות ספורות. אתה יכול לסרוק עצמים קטנים כמו 0.2 מ 'x 0.2 מ' x 0.2 מ 'או גדולים ככל 2 מ' x 2 מ 'x 2 מ'. סורק זה משתמש בשתי מצלמות בחזית הסורק כדי ליצור סריקות מדויקות. המצלמה הראשונה אוספת את הצורה והגודל של אובייקט ואילו המצלמה השנייה מצלמת את צבע האובייקט שלך. גילינו שהסורק הזה עובד במיוחד לצילום סריקות של הפנים של אנשים. ל- Sense תכונה שימושית מאוד הנקראת זיהוי אובייקטים אוטומטיים. זה מאפשר לסורק ללכוד רק את האובייקט שאתה סורק ולהתעלם מכל אובייקט רקע. בנוסף הסורק משתמש בלייזר ברמה 1 שמשמעותו כי סורק זה בטוח ולא יפגע בבני אדם.

נתונים טכניים ויתרונות

  • הסורק מתחבר למחשב דרך כבל USB רגיל ומופעל בלחיצת כפתור אחד בתוכנה. הסריקה מוצגת במחשב בזמן אמת ביחד עם חיוויים דינמיים המסייעים לשפר את איכות הסריקה.
  • ניתן לסרוק עצמים בגדלים שונים החל מס”מ בודדים ועד גופים בגדלים של מטרים בודדים. הסורק פשוט, קל ונוח לתפעול. אין צורך במדבקות מטרה על האובייקט הנסרק ולא נדרש כיול לפני תחילת סריקה.
  • בסיום הסריקה, התוכנה המתקדמת של Sense מבצעת השלמת חורים וליטוש והחלקה של פני השטח.
  • תוכנת Sense, עומדת לרשותך גם בתום הסריקהומאפשרת לגזור לערוך ולתקן לפני שמירת הקובץ.
  • סיימתם לסרוק? כעת ניתן בלחיצת כפתור לשלוח את המודל למדפסות ה Cube/ CubePro על מנת ליצור מודל פיזי של הסריקה!

מוצרים נוספים

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: