אביזרי שמיעה

מדפסת תלת מימד לאביזרי שמיעה

מדפסות תלת מימדיות לייצור עזרי שמיעה שינו את פני התעשייה, שיפרו את חייהם של מאות אלפי אנשים וקיצרו את זמני ההמתנה ועלויות עזרי השמיעה. התחום מתחלק לשני תהליכים המשתלבים אחד בשני. שלב ראשון סריקה תלת מימדית לקבלת מודל דיגיטלי ושלב שני הדפסה תלת מימדית ליצירת המודל הפיזי. קיימים מעל 20 חומרים ביו-רפואיים בעלי אישורים ותקינה רפואית המתאימים למדפסות השונות ובעלי קשיחויות שונות (כולל חומרים רכים) וצבעים וגוונים שונים. החל בצבעי גוף כגון בהיר,כהה, מוקה, ורוד, שחור ועד חומרים שקופים, אדומים או כחולים. המהירות האדירה של הטכנולוגיות המסוגלות להדפיס עשרות יחידות בשעה וחצי ועלויות של שקלים בודדים ליחידה, הופכת את ההדפסה התלת מימדית לפתרון המועדף על עסקים ומעבדות המעוניינים להפיק כמות גדולה של יחידות בעלויות נמוכות. 

נגן וידאו

המדפסות מסוגלות להפיק מודלים למגוון רחב של יישומים כגון: Shells, Molds, Soft Tips, Hearing Protection, Listening Devices. המדפסות מסופקות עם תוכנות פשוטות לניהול וסידור “מגשי הבניה”. אלגוריתמים מתקדמים מבצעים אופטמיזציה של הבנייה לקבלת פחת מינימלי של חומר וחסכון מקסימלי של עלות.

המהירות האדירה של הטכנולוגיות המסוגלות להדפיס עשרות יחידות בשעה וחצי ועלויות של שקלים בודדים ליחידה, הופכת את ההדפסה
התלת מימדית להפתרון המועדף על עסקים ומעבדות המעוניינים להפיק כמות גדולה של יחידות בעלויות נמוכות.
המדפסות מסוגלות להפיק מודלים למגוון רחב של יישומים כגון:

  • Shells
  • Molds
  • Soft Tips
  • Hearing Protection
  • Listening Devices

המדפסות מסופקות עם תוכנות פשוטות לניהול וסידור “מגשי הבניה” . אלגוריתמים מתקדמים מבצעים אופטמיזציה של הבנייה
לקבלת פחת מינימלי של חומר וחסכון מקסימלי של עלות.

אנו בקליבר מוכרים פתרונות משולבים של סורקים ומדפסות במחירים תחרותיים ובאיכויות הגבוהות בשוק.

מגוון מוצרים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »