דנטלי

מדפסות תלת מימד לשוק הדנטלי

מדפסות תלת מימדיות דנטליות, מאפשרות למעבדות שיניים להגיע לתפוקות עבודה אשר עד לפני שנים לא רבות היו פרי הדמיון בלבד. התחום הדנטלי מתחלק לשני תהליכים המשתלבים אחד בשני: סורקי תלת מימד מפיקים את המודל הדיגיטלי מדפסות תלת מימד יוצרות את המודל הפיזי. שילוב בין סורקים תלת מימדיים ומדפסות תלת מימדיות, מאפשר למעבדה לייצר עשרות ואף מאות אובייקטים ביום, מקצר זמני המתנה של פציינטים וחוסך כוח אדם. עלויות ייצור המודלים צנחו וכיום ניתן להדפיס בעלויות נמוכות מודלים מחומרים פלסטיים/שעוותיים, המיועדים ליציקות או שימוש סופי.

מגוון החומרים הגדול והמכונות השונות מתאימים ליישומים רבים בתחום הדנטלי והאורתודנטי כגון : Temporaries,Partials, Models,Waxups, Drill-Guides, Orthodontics המדפסות מסופקות עם תוכנות פשוטות המנהלות את סידור ותכנון עבודת ההדפסה, ונעזרות באלגוריתמים מתקדמים לביצוע אופטמיזציה של הבנייה, של פחת החמרים בדרך לחסכון מקסימלי של עלות ההתהליך.

מגוון מוצרים

מדפסות תלת מימד

Fiber

מדפסת תלת מידמ לעבודה עם חומרים מרוכבים ברמה תעשייתית, הכוללים סיבי פחמן רציפים וסרט פיברגלס לחוזק חלקים ללא תחרות, Fiber מאפשר לך להשיג איכות חלקים יוצאת דופן במגוון רחב של חומרים תעופה וחלל ובדרגה תעשייתית – הכל במדפסת שולחנית ידידותית למשתמש.

לעמוד מוצר »
Shop System
מדפסות תלת מימד

Shop System

מדפסת תלת מימד בטכנולוגיית הזרקת BINDER הראשונה בעולם שנועדה להביא את הדפסת תלת מימד במתכת ללקוחות כמוך , מערכת Shop היא פתרון affordable turnkey solution לשימוש ולתפעול. מהיום ניתן להדפיס חלקי מתכת מורכבים בתלת-ממד בעלות יעילה במהירות ובפרודוקטיביות שאין שני לה.

לעמוד מוצר »
מדפסות תלת מימד

Studio System

יצירת חלקי מתכת מורכבים ובעלי ביצועים גבוהים במשרד שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.
עם הדור הבא של תמיכה ניתנת להפרדה וזרימת עבודה מבוקרת באמצעות תוכנה מעולה , מערכת הסטודיו הופכת את ההדפסה בתלת מימד במתכת מתמיד לייצר חלקי מתכת מותאמים אישית.

לעמוד מוצר »