קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

Geomagic DesignX

Geomagic Designx התוכנה המקיפה ביותר להנדסת רוורס בתעשיה

תוכנת DESIGN X מבצעת הנדסה לאחור,זהו תהליך יותר ידני, בו מבצעים "בניה מחדש" של הקובץ – משחזרים קובץ גיאומטרי ע"פ המידע מהסריקה. תוצר זה פחות מדויק אל מול קובץ הסריקה (לדוגמה בגלל שנחליק משטחים שאמורים להיות מישוריים), כך שהחלק יהיה פחות דומה לקובץ הסריקה אבל מאד דומה לתכנון המקורי של החלק. בתהליך זה מתקבל קובץ שהרבה יותר נוח לעבודה.בהנדסה לאחור אפשר לקבל קובץ פרמטרי.

נתונים טכניים ויתרונות

תוכנת DESIGN X מבצעת הנדסה לאחור זהו תהליך יותר ידני, בו מבצעים “בניה מחדש” של הקובץ – משחזרים קובץ גיאומטרי ע”פ המידע מהסריקה. תוצר זה פחות מדויק אל מול קובץ הסריקה (לדוגמה בגלל שנחליק משטחים שאמורים להיות מישוריים), כך שהחלק יהיה פחות דומה לקובץ הסריקה אבל מאד דומה לתכנון המקורי של החלק. בתהליך זה מתקבל קובץ שהרבה יותר נוח לעבודה.בהנדסה לאחור אפשר לקבל קובץ פרמטרי.
התוכנה משלבת CAD מבוסס היסטוריה עם עיבוד נתונים של סריקת תלת מימד, כך שתוכלו ליצור דגמים מוצקים מבוססי תכונה הניתנים לעריכה התואמים לתוכנת ה- CAD הקיימת שלכם. עוצמתי וגמיש Geomagic Design X בנוי להמרת נתוני סריקת תלת מימד לדגמי CAD איכותיים המבוססים על תכונות. היא עושה את מה שאף תוכנה אחרת לא יכולה בשילוב של מיצוי מודלים מוצקים אוטומטית ומונחה, התאמת שטח מדויקת להפליא לסריקות תלת מימד אורגניות, עריכת רשת ועיבוד ענן נקודות. כעת תוכלו לסרוק כמעט כל דבר וליצור עיצובים מוכנים לייצור.

חומרי גלם

ניתן לרכוש את התוכנה עם דונגל (למתקנים ביטחוניים שאסורה הגישה לרשת) או עם רישיון רשת

באמצעות התוכנה ניתן לבצע יצירת מוצרים שלא ניתן לעצב ללא הנדסת רוורס, חלקים בהתאמה אישית הדורשים התאמה מושלמת לגוף האדם.
יצירת רכיבים שמשתלבים בצורה מושלמת עם מוצרים קיימים. יצירה של גיאומטריה מורכבת שלא ניתן למדוד אותה בדרך אחרת. במקום להתחיל ממסך ריק, התחל מנתונים שנוצרו על ידי העולם האמיתי. Geomagic Design X הוא הדרך הקלה ביותר ליצור דגמי CAD הניתנים לעריכה, מבוססי-תכונה, מסורק תלת-ממדי ולשלב אותם בתהליך העבודה ההנדסי הקיים שלך.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מוצרים נוספים

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם: