אייקון, חינוך ואקדמיהחינוך ואקדמיה

הלמידה הטובה ביותר הינה התנסות מעשית וכיתות הלימוד והמעבדות הינן המקום המתאים לחנך ולהעביר את הידע.
בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה והפחתת המחיר, יותר ויותר בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות מאמצים את הטכנולוגיות החדשות ומשלבים אותם בתכני הלימוד ובתהליכי מחקר ופיתוח.
היישומים של המדפסות הינם אינסופיים וניתן לשלבם במקצועות כגון הנדסה, אדריכלות, מדעים, מכניקה, חשמל, עיצוב,  תוכנה ועוד.
הבטיחות הגבוהה של המדפסות, פשטות ההפעלה והתוכנות המתקדמות, מאפשרות למקם את המדפסת בתוך כיתת הלימוד להכשיר את התלמידים והסטודנטים ולעבוד איתם באופן יומ-יומי עם תחזוקה מינימלית.
כבר לא צריך לדמיין כיצד יראה האובייקט הפיזי שהתלמידים תכננו על בתוכנה במחשב, כיום בלחיצת כפתור ניתן פשוט לייצרו!
זה הזמן לתת לסטודנטים את הידע והכלים על מנת שיוכלו להתמודד עם טכנולוגיות העתיד ויוכלו לנצל את הניסיון והידע שרכשו, כי ידע זה כוח.

אודות

  • חברת קליבר הנדסה ומחשבים בע"מ מקבוצת גסטטנרטק הינה החברה הוותיקה בישראל לשיווק מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד,תוכנות ומכונות חיתוך לייזר
  • קליבר מספקת פתרון מלא הכולל – ייעוץ ומכירת פיתרון לפי צרכי ללקוח, שירות מלא הכולל – ביצוע התקנה, הדרכה, ליווי שוטף, תיקונים טכניים וכן מכירת חומרים מתכלים.
  • החברה מייבאת ומשווקת עבור לקוחותיה את הציוד הטוב והאיכותי ביותר מן היצרנים המובילים בעולם, והינה בעלת סל המוצרים הנרחב ביותר בישראל הכולל כשמונה טכנולוגיות הדפסה שונות הנבדלות במגוון החומרים, גודל מגש ההדפסה, מהירות ותפוקה, דיוקים ופני שטח.
  • הודות למגוון הטכנולוגיות חברתנו מסוגלת לתפור את הפתרון המלא והמיטבי עבור לקוחותינו, תוך כדי התחשבות בתקציב, דרישות טכניות וכל צורך אחר אשר יועלה על ידי הלקוח.
  • קליבר מנהלת מערכי איכות ועומדת בתקני ISO 9001:2015 והינה ספק מורשה של משהב"ט וכלל החברות הביטחוניות והממשלתיות.

יתרונות תחרותיים

אייקון, התאמה אישית
התאמה אישית
אייקון, סל מוצרים מגוון
סל מוצרים מגוון
אייקון, ותק משנת 1991
ותק משנת 1991
אייקון, שירות טכנאות מקומי
שירות טכנאות מקומי
אייקון, פתרונות מימון ולוגיסטיקה
פתרונות מימון ולוגיסטיקה

לקוחות נבחרים

elbit systems, לוגוautodesk, לוגובצלאל, לוגוהבניתחומי הרצליה, לוגולוגו, מיקרוסופטמכון טכנולוגי חולון, לוגוIAI, התעשייה האווירית בישראל, לוגוapple לוגו,אוניברסיטת תל אביב, לוגומנועי בית שמש, לוגוmellanox, לוגולוגו אינטללוגו, משרד החינוךmazor, לוגוplasson, לוגוRafael, לוגושנקר ביsource, לוגוהטכניון, לוגוyashar, לוגומכון ויצמן למדע, לוגוישכאר, לוגוketer, לוגולוגו, משרד הביטחוןWest, לוגוbtl, לוגוaeronautics, logo, לוגועיריית ירושלים, לוגולוגו, משטרת ישראלnetafim, לוגו