Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

מדפסות תלת מימד

אייקון, מדפסות תלת מימדמדפסות תלת מימד

מדפסות תלת המימד יצרו שווקים חדשים ומרגשים בעולם ההנדסי והעיצובי, ומאפשרות כיום לחברות ויחידים לייצר באופן עצמאי מודלים תלת מימדיים במגוון חומרים ולמגוון יישומים, ללא תלות בתהליכי ייצור ארוכים ויקרים.
מימוש הפונטציאל האינסופי הגלום בתעשיית מדפסות התלת מימד זו המחויבות שלנו ואנו רואים בהנגשה והפצת הטכנולוגיה שליחות.
ההוכחה שלנו באה לידי ביטוי במגוון עצום של עשרות דגמי מדפסות תלת מימד הקיימות אצלנו, בתשע טכנולוגיות הדפסה שונות, ועם מגוון חומרים ענק וכמובן פתרונות בכל טווח המחירים.
מדפסות תלת מימד הפכו לסטנדרט בשווקים רבים כגון תעשיה וייצור, מחקר ופיתוח, רפואה, אקדמיה, תכשיטים ודנטלי ושיפרו באופן דרמטי את תהליכי הייצור והפיתוח הן מבחינת עלויות וזמני ייצור, והן מבחינת מורכבות המודלים אותם ניתן לייצר
לא משנה מהי האפליקציה שלך- אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול להדפיס את זה ואנחנו נוכל לעזור לך!

קליבר, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

מגוון שירותי קליבר

אייקון, מכירה
מכירה
היועצים המומחים של קליבר מתאימים ללקוח את הפתרון המיטבי עבור צרכיו ברמה הטכנית, מתחשבים במסגרת התקציב והמגבלות, ומלווים את תהליך המכירה מתחילתו ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
אייקון, שירות ותמיכה
שירות ותמיכה
קליבר רואה בשירות נדבך עיקרי, וכחלק מהפתרון המוצע ללקוח טכנאים מוסמכים ומיומנים אחראים על התקנת המכשירים בבית הלקוח, הדרכות למשתמשי קצה וכן שירות ותחזוקה למשך חיי המוצר על מנת להבטיח שימוש רציף ותקין לשביעות רצון הלקוחות.
אייקון, מכונות חיתוך לייזר
שירותי הדפסה
חברת קליבר מספקת שירותי הדפסה במגוון טכנולוגיות וחומרים שונים. בין אם מדובר בלקוח המתלבט איזו טכנולוגיה לרכוש, או לקוח הצריך ייצור של חלקים באיכות גבוהה אנו מסוגלים לתת פתרון מיטבי בעלויות תחרותיות
אייקון, תוכנה
תוכנה
כל המכשירים מסופקים עם התוכנות המתקדמות בשוק, לצורך ניהול העבודה והשליטה במכונה. תוכנות אלו מגיעות ללא עלות נוספת ומאפשרות ללקוח להפיק את המירב מן המכשיר אודות לממשקים מתקדמים אשר מתעדכנים על ידי היצרנים על פי הצורך.

טכנולוגיות

קיימות מספר רמות של מדפסות תלת מימד:

מדפסות תלת מימד שולחניות/אישיות :
מגוון מדפסות בעלויות נמוכות מובילות את המהפכה הצרכנית ומקדמות את הדמוקרטיזציה של תהליכי הייצור באמצעות מדפסות. המדפסות מתאימות לשימוש משרדי של חברות ומחלקות פיתוח , ולבתי ספר הצריכים מדפסות פשוטות ובטוחות ואף למוסדות אקדמיים אשר רוצים לנצל את הטכנולוגיה החדשה לצורכי ייצור ומחקר.
מדפסות אלו אינן דורשות תשתית או מקום רב, אך חוסכות זמן ועלויות משמעותיות מאחר ולא נדרשים להסתמך על קבלני משנה וניתן לייצר הכל, כאן ועכשיו.

מדפסות תלת מימד מקצועיות
מגוון הטכנולוגיות העשיר ביותר שייך לתחום המדפסות המקצועיות ומשמש ליישומים רבים מגוונים.
החל ממדפסות צבעוניות המפיקות עד 6 מיליון צבעים, עד מדפסות המזריקות פולימרים בדיוקים הגבוהים ביותר בתעשייה ומסוגלות לשלב מספר חומרים באותה הדפסה. בין השאר קיימות ומוצעות מדפסות תלת מימדיות המפיקות מודלים מחומרי גלם של שעווה על מנת להשתמש בהם בתהליכי יציקה .
אצלנו ניתן למצוא מנעד רחב של פתרונות המכיל עשרות מכונות הדפסה שונות, באיכויות שונות ובטווחי מחירים שונים.

מדפסות תלת מימד לתחום הייצור:
כאשר מדברים על המהפכה התעשייתית השלישית, מתייחסים בעיקר למדפסות תלת מימדיות תעשיתיות, אשר מסוגלות להדפיס כמות עצומה של מודלים, בזמן קצר,בדיוק גבוה בגיאומטריות מורכבות ועלויות המתחרות בתהליכים חלופיים.
מגוון החומרים במדפסות לתחום הייצור כוללים חומרים פולימרים בחוזקים סופיים כגון ניילון, ABS ופוליקרבונט וכן חומרים מתכתיים כגון אלומיניום, פלדות, טיטניום, קרמיקה ועוד.
בהיעדר כורח לביצוע SET-UP לפני כל עבודה, יכולת ייצור של עשרות מוצרים שונים זה מזה בתהליך הדפסה יחיד ובלא מגבלות גיאומטריות, קיים יתרון מובהק למדפסות תלת מימדיות לעומת שיטות ייצור מסוריתיות, לפחות ביישומים ייחודיים, סדרות קצרות ודרישות להתאמות אישיות.

אודות

  • חברת קליבר הנדסה ומחשבים בע"מ מקבוצת גסטטנרטק הינה החברה הוותיקה בישראל לשיווק מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד,תוכנות ומכונות חיתוך לייזר
  • קליבר מספקת פתרון מלא הכולל – ייעוץ ומכירת פיתרון לפי צרכי ללקוח, שירות מלא הכולל – ביצוע התקנה, הדרכה, ליווי שוטף, תיקונים טכניים וכן מכירת חומרים מתכלים.
  • החברה מייבאת ומשווקת עבור לקוחותיה את הציוד הטוב והאיכותי ביותר מן היצרנים המובילים בעולם, והינה בעלת סל המוצרים הנרחב ביותר בישראל הכולל כשמונה טכנולוגיות הדפסה שונות הנבדלות במגוון החומרים, גודל מגש ההדפסה, מהירות ותפוקה, דיוקים ופני שטח.
  • הודות למגוון הטכנולוגיות חברתנו מסוגלת לתפור את הפתרון המלא והמיטבי עבור לקוחותינו, תוך כדי התחשבות בתקציב, דרישות טכניות וכל צורך אחר אשר יועלה על ידי הלקוח.
  • קליבר מנהלת מערכי איכות ועומדת בתקני ISO 9001:2015 והינה ספק מורשה של משהב"ט וכלל החברות הביטחוניות והממשלתיות.

יתרונות תחרותיים

אייקון, התאמה אישית
התאמה אישית
אייקון, סל מוצרים מגוון
סל מוצרים מגוון
אייקון, ותק משנת 1991
ותק משנת 1991
אייקון, שירות טכנאות מקומי
שירות טכנאות מקומי
אייקון, פתרונות מימון ולוגיסטיקה
פתרונות מימון ולוגיסטיקה

לקוחות נבחרים

elbit systems, לוגו
autodesk, לוגו
בצלאל, לוגו
הבניתחומי הרצליה, לוגו
לוגו, מיקרוסופט
מכון טכנולוגי חולון, לוגו
IAI, התעשייה האווירית בישראל, לוגו
apple לוגו,
אוניברסיטת תל אביב, לוגו
מנועי בית שמש, לוגו
mellanox, לוגו
לוגו אינטל
לוגו, משרד החינוך
mazor, לוגו
plasson, לוגו
Rafael, לוגו
שנקר בי
source, לוגו
הטכניון, לוגו
yashar, לוגו
מכון ויצמן למדע, לוגו
ישכאר, לוגו
keter, לוגו
לוגו, משרד הביטחון
West, לוגו
btl, לוגו
aeronautics, logo, לוגו
עיריית ירושלים, לוגו
לוגו, משטרת ישראל
Skip to content