Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

סורקי תלת מימד

אייקון, סורקי תלת מימדסורקי תלת מימד

סורק תלת מימדי מאפשר למשתמש בו, להפוך אובייקט פיזי למודל דיגיטלי בתהליכים פשוטים וקצרים יותר מאשר שיטות המידול הידני.
הסורקים מאפשרים לסרוק אובייקטים אמורפיים או מסובכים מבחינה גיאומטרית, ללא הצורך להתפשר על רזולוציות ודיוקים אשר היו נפגמים בשיטות מידול אחרות.
סריקה תלת מימדית משמשת למגוון יישומים כגון Reverse Engineering, בקרת מידות, הבטחת איכות או קבלת קובץ דיגיטלי על מנת להדפיסו או לייצרו בטכנולוגיות שונות.
סורקי תלת מימד ניידים:
היתרון הגדול של הסורקים הניידים הינו הפשטות והניידות שלהם כך שניתן להגיע עם הסורק לשטח ולסרוק כל אובייקט ללא צורך בכיול או הדבקת מדבקות על האובייקט.
הסורק הנייד מאפשר סריקות של דברים קטנים מטבעות ועד אובייקטים גדולים כגון מכונית או מטוס וכל זאת ללא התפשרות על טקסטורה, דיוקים ורזולוציות.
סורקי תלת מימד נייחים:
סורקים נייחים משתמשים בטכנולוגיית אור מובנה ומפיקים סריקות בדיוקים ורזולוציות של עשרות מיקרונים.
מאחר וניתן לשנות את פוקוס ומרחק העדשות ולכייל את הסורקים לפי גודל האובייקט הנסרק, ניתן לסרוק בתלת מימד חפצים קטנים ביותר ועד אובייקטים בגודל מטר.

קליבר, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

מגוון שירותי קליבר

אייקון, מכירה
מכירה
היועצים המומחים של קליבר מתאימים ללקוח את הפתרון המיטבי עבור צרכיו ברמה הטכנית, מתחשבים במסגרת התקציב והמגבלות, ומלווים את תהליך המכירה מתחילתו ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
אייקון, שירות ותמיכה
שירות ותמיכה
קליבר רואה בשירות נדבך עיקרי, וכחלק מהפתרון המוצע ללקוח טכנאים מוסמכים ומיומנים אחראים על התקנת המכשירים בבית הלקוח, הדרכות למשתמשי קצה וכן שירות ותחזוקה למשך חיי המוצר על מנת להבטיח שימוש רציף ותקין לשביעות רצון הלקוחות.
אייקון, סורקי תלת מימד
שירותי סריקה
קליבר מספקת מגוון פתרונות סריקה ומידול באיכות הגבוהה בשוק בתחומים רבים. החל מסריקת אובייקטים הנדסיים,סריקת תבניות יציקה, סריקת פסלים וחפצי אמנות, סריקת מוצגים ארכיאולוגיים, סריקת עצמים רפואיים, סריקת אנשים ועוד.
אייקון, תוכנה
תוכנה
כל המכשירים מסופקים עם התוכנות המתקדמות בשוק, לצורך ניהול העבודה והשליטה במכונה. תוכנות אלו מגיעות ללא עלות נוספת ומאפשרות ללקוח להפיק את המירב מן המכשיר אודות לממשקים מתקדמים אשר מתעדכנים על ידי היצרנים על פי הצורך.

טכנולוגיות

השימוש בסורקי תלת מימד רותם את הטכנולוגיה לטובת קיצור תהליכי מידול וייעול השיטות המסורתיות הקיימות כיום בידי מהנדסים ומעצבי מוצר.
באמצעות הסורקים ניתן לשלב בין העולם הפיזי לעולם הדיגיטלי בלחיצת כפתור וכל זאת בלי להתפשר על דיוק ואיכות.
השימוש בסורקים מתאים לאפליקציות רבות כגון Reverse Engineering, הבטחת איכות ובקרת מידות, העתק אובייקט פיזי ועוד.  התקדמו גם אתם למידול באמצעות סורקים וגלו עולם מלא של אפשרויות.

אודות

  • חברת קליבר הנדסה ומחשבים בע"מ מקבוצת גסטטנרטק הינה החברה הוותיקה בישראל לשיווק מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד,תוכנות ומכונות חיתוך לייזר
  • קליבר מספקת פתרון מלא הכולל – ייעוץ ומכירת פיתרון לפי צרכי ללקוח, שירות מלא הכולל – ביצוע התקנה, הדרכה, ליווי שוטף, תיקונים טכניים וכן מכירת חומרים מתכלים.
  • החברה מייבאת ומשווקת עבור לקוחותיה את הציוד הטוב והאיכותי ביותר מן היצרנים המובילים בעולם, והינה בעלת סל המוצרים הנרחב ביותר בישראל הכולל כשמונה טכנולוגיות הדפסה שונות הנבדלות במגוון החומרים, גודל מגש ההדפסה, מהירות ותפוקה, דיוקים ופני שטח.
  • הודות למגוון הטכנולוגיות חברתנו מסוגלת לתפור את הפתרון המלא והמיטבי עבור לקוחותינו, תוך כדי התחשבות בתקציב, דרישות טכניות וכל צורך אחר אשר יועלה על ידי הלקוח.
  • קליבר מנהלת מערכי איכות ועומדת בתקני ISO 9001:2015 והינה ספק מורשה של משהב"ט וכלל החברות הביטחוניות והממשלתיות.

יתרונות תחרותיים

אייקון, התאמה אישית
התאמה אישית
אייקון, סל מוצרים מגוון
סל מוצרים מגוון
אייקון, ותק משנת 1991
ותק משנת 1991
אייקון, שירות טכנאות מקומי
שירות טכנאות מקומי
אייקון, פתרונות מימון ולוגיסטיקה
פתרונות מימון ולוגיסטיקה

לקוחות נבחרים

elbit systems, לוגו
autodesk, לוגו
בצלאל, לוגו
הבניתחומי הרצליה, לוגו
לוגו, מיקרוסופט
מכון טכנולוגי חולון, לוגו
IAI, התעשייה האווירית בישראל, לוגו
apple לוגו,
אוניברסיטת תל אביב, לוגו
מנועי בית שמש, לוגו
mellanox, לוגו
לוגו אינטל
לוגו, משרד החינוך
mazor, לוגו
plasson, לוגו
Rafael, לוגו
שנקר בי
source, לוגו
הטכניון, לוגו
yashar, לוגו
מכון ויצמן למדע, לוגו
ישכאר, לוגו
keter, לוגו
לוגו, משרד הביטחון
West, לוגו
btl, לוגו
aeronautics, logo, לוגו
עיריית ירושלים, לוגו
לוגו, משטרת ישראל
Skip to content