קליבר, לוגו, מדפסות תלת מימד, סורקי תלת מימד, חיתוך בלייזר

תעשייה

תעשייה וחברות הנדסה ופיתוח

הצרכים בעולם התעשייתי של ייצור ופיתוח משתנים ללא הרף ומתקדמים ומתפתחים יחד עם הטכנולוגיות השונות. מדפסות תלת מימד אשר מכונות המהפכה התעשייתית החדשה, מאפשרות לחברות ועסקים מכל הסוגים והגדלים, לקחת חלק במהפיכה זו, לשדרג את יכולות הייצור והפיתוח תוך כדי חסכון אדיר של עלוית וזמני יצור.

תהליכים אשר היו אורכים ימים ושבועות, כיום מתקצרים לכדי שעות, וכל חברה המעוניינת בכך, הופכת למפעל ייצור קטן ומסוגלת לספק את צרכי הייצור, פיתוח ואבי הטיפוס באופן עצמאי.

מגוון החומרים אשר התפתח והתקדם בשנים האחרונות, מאפשר להדפיס בחומרי תלת מימד איכותיים אשר מיועדים לייצור סופי, בדיוקים הגבוהים ביותר ובתכונות חומר אשר מקבילות לחומרים מוכרים מן התעשיה.

נגן וידאו

מרבית החברות אשר עוסקות בפיתוח מוצרים ביטחוניים, רפואיים, אזרחיים או לכל יישום אחר, עושות שימוש במדפסות תלת מימד, בין אם הן מחזיקות מכונות לשימוש עצמי, או עושות שימוש בקבלני משנה, על דבר אחד אין עוררין, לא מדובר בטכנולוגיות עתידיות, אלא בהווה ובשינוי דפוסי הייצור.

הודות למגוון הטכנולוגיות הקיימות כיום, כל חברה יכולה לתפור את הפתרון למידותייה הן מבחינה תקציבית והן מבחינת צרכים טכניים ודרישות הנדסיות.
קיימות מדפסות תלת מימד בגדלים שונים, רמות איכות שונות ומגוון חומרים רחב המתאימים לכל צרכי התעשיה .
אנו ממליצים לכל עסק החפץ חיים לטווח ארוך, להצטרף למהפכה התעשייתית אשר תשנה את תהליכי הייצור והפיתוח, ותקפיץ ותשדרג את היכולות הטכנולוגיות ואפשרויות הייצור ללא היכר ואף תחסוך כסף רב בטווח הארוך

מגוון מוצרים

פתיחת קריאת שירות

א’ – ה’ 08:00 עד 17:00 טלפון: 03-5657797 דוא”ל: [email protected]

לקוח יקר, אנא מלא את מירב המידע והפרטים, ואף צרף תמונות ולוגים במידת הצורך ואנו נחזור אליך בהקדם:

אנא מלאו את הפרטים
ונחזור אליך בהקדם